InfoNu.nl > Mens en Gezondheid > Dieet > Vet en mager vlees (vette en magere vleessoorten)

Vet en mager vlees (vette en magere vleessoorten)

Vlees levert energie (calorieën). De calorieën die vlees bevat, worden geleverd door eiwitten en vetten. Vet vlees bevat meer calorieën, dan mager vlees. Vet bevat namelijk 9 kilocalorieën (kcal) per gram en eiwit bevat 4 kcal per gram. Het vet in vlees is vaak het ongezonde verzadigde vet. Biefstuk, bieflap, kipfilet en varkenshaas zijn voorbeelden van mager vlees. Gehakt, braadworst en speklap zijn voorbeelden van vet vlees. Ook worden voorbeelden gegeven van vette en magere vleeswaren.

Inhoud


Eiwitten en vetten in vlees

Vlees bevat energie (calorieën). De kilocalorieën (kcal) die in vlees zitten, worden geleverd door eiwitten en vetten. Eiwitten leveren 4 kcal per gram. Eiwitten zijn bouwstoffen. Het menselijk lichaam heeft eiwitten nodig om weefsels op te bouwen en beschadigde weefsels te repareren. Het lichaam heeft ongeveer 0,8 gram eiwit per kilogram lichaamsgewicht nodig. Iemand van 80 kilo heeft ongeveer 65 gram eiwit nodig. Vlees bevat ook vet. Mager vlees bevat weinig vet. Vet vlees bevat veel vet. Vet levert 9 kcal per gram. 1 gram vet levert dus ruimt twee keer zoveel calorieën als 1 gram eiwit. Vet vlees bevat ook veel verzadigd vet. Verzadigd vet is het ongezonde vet, wat het risico op het ontwikkelen van hart- en vaatziekten vergroot. Onverzadigd vet verlaagt het risico op het ontwikkelen van hart- en vaatziekten.

Andere voedingsstoffen in vlees

Naast eiwitten en vet bevat vlees ook nog andere belangrijke voedingsstoffen. Mensen die geen vlees eten, zoals vegetariërs en veganisten, moeten op andere manieren deze belangrijke voedingsstoffen binnen krijgen. Andere belangrijke voedingsstoffen die in vlees zitten zijn zink, ijzer, vitamine B12 en andere B-vitamines en vitamine D. Vanaf 12 jaar is 100 gram onbereid vlees en 2 plakjes vleeswaren voldoende.

10 magere vleessoorten

In de volgende tabellen wordt de hoeveelheid kcal, vet en verzadigd vet getoond 100 gram onbereid vlees.

Soort vleesEnergie (kcal)Vet in grammenVerzadigd vet in grammen
Biefstuk1101,90,8
Bieflap1101,50,7
Rosbief1203,41,4
Tartaar1104,41,9
Filetlapje1405,92,3
Fricandeau1203,11,2
Hamlap1203,61,4
Ribkarbonade1405,92,3
Varkenshaas1203,11,2
Kipfilet1101,90,5

10 vette vleessoorten (vet vlees)

Soort vleesEnergie (kcal)Vet in grammenVerzadigd vet in grammen
Hamburger23018.18.0
Rundergehakt23018,18,0
Saucijsje23018,18,0
Braadworst27022.88,1
Gehakt (half-om-half)26020.65.5
Rookworst32629.510.1
Schouderkarbonade20013.25.2
Slavink28023.99,6
Speklap (zonder zwoerd)33029.110,5
Lamsgehakt19012,95,8

9 magere (vetarme) vleeswaren

Ook de voedingswaarde van vleeswaren wordt per 100 gram weergegeven.

Soort vleeswarenEnergie (kcal)Vet in grammenVerzadigd vet in grammen
Achterham1305.52.1
Beenham1609.63,7
Filet Americain1507,41,8
Fricandeau1502,91,0
Kipfilet1603,81,4
Lever1404,91,5
Rosbief1705,72,4
Runderrookvlees1506,52,2
Schouderham1406,82,3

11 vette vleeswaren

Soort vleeswarenEnergie (kcal)Vet in grammenVerzadigd vet in grammen
Bacon38034,013,7
Boterhamworst31028,09,9
Cervelaatworst39034,713,8
Corned beef22017,78,0
Gebraden gehakt30026,810,6
Gekookte worst32029,110,2
Leverworst31025,19,6
Ontbijtspek40037,913,5
Pate38035,510,6
Salami38033,013,1
Smeerleverworst31028,49,2

Gratis en vrijblijvend vragen over voeding, sport en afvallen

Heeft u vragen over dit artikel, of andere vragen over voeding, afvallen, of sportvoeding laat dan een reactie achter. Ook als u vragen heeft over uw huidige dieet laat dan een vraag achter in een reactie op dit artikel.

Tenslotte

Er zit veel verschil in vetgehalte tussen de verschillende vleessoorten en vleeswaren. Door verstandig te kiezen, kan lekker en gezond gegeten worden.

Lees verder

© 2012 - 2017 Wieschrijft, het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Het 10 dagen dieetHet 10 dagen dieet10 pond in 10 dagen afvallen. Het is mogelijk met dit dieet, maar er zijn wel bepaalde regels die volledig nageleefd moe…
Goede eiwitbronnenGoede eiwitbronnenEiwitten zijn een belangrijk bestanddeel van alle cellen en (spier)weefsels. 17% van ons lichaam bestaat uit ewitten. Ei…
Cholesterolarm dieetEen te hoge cholesterol kan veroorzaakt worden door verkeerde eetgewoonten. Juiste voeding kan dit veranderen. Een chole…
Voedingstips voor afvallenWat kun je nou eigenlijk allemaal wel en niet eten als je wil afvallen? In de grote lijnen weten we het wel, geen chocol…
Het stroopwafeldieetHet stroopwafeldieetEen stroopwafel: wie houdt daar nu niet van? Afvallen, terwijl je stroopwafels eet, dat is toch de droom van iedere zoet…
Bronnen en referenties
  • http://www.inbalans.org/vleeswijzer.pdf

Reageer op het artikel "Vet en mager vlees (vette en magere vleessoorten)"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Reacties

Frans, 24-09-2016 09:36 #2
Hoi,

Ik heb een specifieke vraag, wat zijn de grenzen voor vet dan wel mager vlees? Met andere woorden, vanaf welke percentage (of grams per 100 grams) behoort een vleessoort tot de categorie vet dan wel mager?

Martin, 02-02-2016 20:05 #1
Filet americain vetgehalte is tussen 25 en 30% afhankelijk van merk

Infoteur: Wieschrijft
Laatste update: 28-07-2015
Rubriek: Mens en Gezondheid
Subrubriek: Dieet
Special: Voeding en metabolisme
Bronnen en referenties: 1
Reacties: 2
Medische informatie…
Deze informatie is van informatieve aard en geen vervanging voor professioneel medisch advies. Raadpleeg bij medische problemen en/of vragen altijd een arts.
Schrijf mee!